Gaminame skandinaviškus (daniškus) medinius langus. Tai langai, kurie atsidaro į lauko pusę, tinka namui, vasarnamiui, sodybai. Skandinaviško lango privalumas – esant dideliam vėjui ir lietui tiesiai į langą,  langas dar sandariau ušsidaro ir prisispaudžia prie staktos. Kadangi skandinaviški langai atsidaro į lauką susitaupo vidinis patalpos plotas. Jeigu kambaris nedidelis, baldus galima statyti tiesiai prie lango. Skandinaviški langai naudojami Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje – ten, kur daug vėjo, šalta ir drėgna. Lango  ir staktos gamybai naudojama trijų sluoksnių klijota mediena be šakų. Kampuose profiliai jungiami kaištiniu sujungimu su klijais.

Skandinaviško lango apsauga.

Skandinaviško tipo langas iš lauko gali būti papildomai apsaugotas nuo lietaus ir drėgmės kaustytu aliuminiu. Aliuminis dažomas visomis RAL spalvomis. Kaustytu aliuminiu galima uždengti tik apatinę medinio lango dalį ir lango šonus. Mediena impregnuojama ir padengiama  kokybiskais ekologiškais dažais vandens pagrindu.

Skandinaviško tipo langus galima komplektuoti ventiliacijos sistemomis ir  sistemomis prieš įsilaužimą.

Langai atidaromi į lauką.

Langai atidaromi į lauką – tai skandinaviško tipo mediniai langai. Langų atidarymas į lauką gali būti keliu tipų: tradicinis lango atidarymas į šoną (į lauko pusę), Į viršų pakeliamas, persukamas 180°, prišliaužiantis į šoną ir pasukamas 90°,  kiti variantai…

Mediniai langai džiugins Jus šiluma ir šviesa labai daug metų.  Visiems skandinaviško tipo mediniams langams suteikiame garatiją.